Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Таємниці собору Різдва Христового у Володимирі-Волинському

В підземеллі собору Різдва Христового у Володимирі-Волинському. Світлина з сайта Slovovolyni.com

Інтернет-видання «Слово Волині» (Slovovolyni.com) опублікувало репортажну історію про цю святиню, щоб читачі відкрили для себе чимало цікавого, а головне – із перших вуст священнослужителів, культурологів та експертів.

Собор Різдва Христового по-різному називався, залежно від конфесійної приналежності. Він уже 260 років є окрасою центральної частини міста. У державному заповіднику «Стародавній Володимир» сподіваються, що одного дня відкриються для широкого загалу підземелля, яких як за переказами, так і за реальними свідченнями, райцентр має чимало: підземними тунелями з’єднані між собою чи не всі володимирські церкви й монастирі.

26 липня 2015 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо