Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Архієреї єпархії привітали обласну філармонію з ювілеєм

30 червня 2015 р. Волинські архієреї в облмуздрамтеатрі ім. Т. Г. Шевченка на урочистому концерті з нагоди 75-річчя філармонії. Світлина інформаційної служби єпархії

30 червня митрополит Луцький і Волинський Михаїл та єпископ Володимир-Волинський Матфей побували в облмуздрамтеатрі ім. Т. Г. Шевченка на урочистому концерті з нагоди 75-річчя філармонії.

Під час урочистого дійства керуючий єпархією виголосив вітальний адрес для працівників мистецтва.

02 липня 2015 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо