Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Єпископ Матфей взяв участь у відкритті Інтеграційного центру

20 червня 2015 р. Єпископ Матфей на відкритті Інтеграційного центру в Замлинні. Світлина з архіву владики.

Вікарій із благословіння митрополита Луцького і Волинського Михаїла 20 червня побував на відкритті позашкільного закладу для відпочинку та інтеграції молоді з сусідніх країн у с. Замлиння Любомльського деканату.

Місце дозвілля освятили священнослужителі Римсько-Католицької Церкви на чолі з єпископом Віталієм Скомаровським. Основним завданням Центру є організація відпочинку, культурно-масової та спортивної роботи.

На заході також були присутні: любомльський декан протоієрей Віктор Возняк, представники інших конфесій, дипломатичного корпусу Республіки Польща.

23 червня 2015 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо