Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Представник єпархії взяв участь у відкритті благодійного марафону

Протоієрей Олександр Безкоровайний

Віце-канцлер та старший капелан протоієрей Олександр Безкоровайний виступив із вітальним словом у прямому ефірі обласного державного телебачення на відкритті марафону «Поспішаймо робити добро» з нагоди Дня захисту дітей.

Благодійна акція проходила вчора з ініціативи Волинського обласного відділення Дитячого фонду України. Вона мала за мету збір коштів для матеріальної допомоги сиротам – випускникам загальноосвітніх шкіл області, дітям, батьки яких воюють на Донбасі, дітям, батьки яких загинули в зоні АТО, та на виконання програм Дитячого фонду.

30 травня 2015 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо