Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

У храмах єпархії благословили випускників ЗНЗ

29 травня 2015 р. Окроплення випускників освяченою водою. Світлина інформаційної служби єпархії

29 травня з нагоди свята останнього дзвоника, а 30-го – з нагоди випуску зі школи у кафедральному соборі Святої Трійці, як і в багатьох інших церквах, служили молебні для випускників, їхніх батьків та вчителів.

Богослужіння в головному храмі нашого краю організувала капеланська служба єпархії (старший капелан – протоієрей Олександр Безкоровайний). Декілька з них очолив митрополит Луцький і Волинський Михаїл.

У своїх словах до вчорашніх школярів архіпастир зазначив, що цього дня всі присутні моляться, щоби Господь дав їм щасливу долю, дарував можливість знайти і реалізувати себе та сміливо крокувати в цьому житті. Також владика побажав кожному знайти свою «другу половинку» та невдовзі прийти у Божий дім вінчатися.

31 травня 2015 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо