Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини

У єпархії вшанували волинян, загиблих на Сході України

22 травня 2015 р. Нагородження бійця батальйону «Айдар» медаллю «За жертовність і любов до України». Світлина інформаційної служби єпархії

З нагоди першої річниці трагедії під Волновахою в Луцьку та Володимирі-Волинському відбулися заупокійні богослужіння по краянах, які віддали своє життя за Батьківщину на Донбаській війні.

22 травня у кафедральному соборі Святої Трійці обласного центру літію очолив митрополит Луцький і Волинський Михаїл.

На її завершення архіпастир виголосив духовно-патріотичне слово. Він провів паралелі між українсько-російською війною та братніми взаєминами Каїна й Авеля, закликав до вшанування і пам’яті загиблих, а їх подвигом надихатися на швидку перемогу, висловив і співчуття родинам загиблих.

Після цього владика з благословіння Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, нагородив 26 бійців батальйону «Айдар» медалями «За жертовність і любов до України» (вісьмох посмертно) та двох волонтерів.

Далі скорботна процесія рушила до фотостенда героїв «Небесної сотні» та лучан, які загинули в АТО. Потому їх молитовно вшанували на міському кладовищі поблизу с. Гаразджа, де на алеї почесних поховань покоїться їхній прах.

Подібні траурні заходи відбулись у Володимирі-Волинському. Міський декан протоієрей Юрій Пилипець очолив заупокійну літію біля фотостенда загиблих жителів міста, куди процесія прийшла від кафедрального собору Різдва Христового.

25 травня 2015 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо