Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Парафії Вознесіння Господнього відзначили храмові свята

21 травня 2015 р. Церква Вознесіння Господнього в Горохові. Світлина інформаційної служби єпархії

21 травня митрополит Луцький і Волинський, як і щороку, перебував у Свято-Вознесенському храмі Горохова, а єпископ Володимир-Волинський Матфей очолив Богослужіння в Любешові.

У горохівській Відправі брали участь декан протоієрей Андрій Сидор, інші місцеві священики, голова РДА Любов Матвєєва, голова райради Леонід Андрійчук, міський голова Віктор Годик.

У проповіді високопреосвященний зазначив: без вознесіння Спасителя справа нашого спасіння була б недовершеною. Тому нам належить не марнувати час, примножувати дари, щоб бути гідними спасіння.

З благословіння Патріарха Київського і всієї Руси-України владика Михаїл нагородив настоятеля парафії святителя Миколая, архієпископа Мир Лікійських Чудотворця в с. Колодежі протоієрея Івана Гіжицького орденом на честь цього святого з нагоди 60-річчя.

А ввечері о. Андрій побував на урочистостях на місцевому центральному майдані поблизу пам’ятника Тарасові Шевченку з нагоди 775-річчя міста.

У церкві Вознесіння Господнього, що в Любешові, з вікарієм єпархії служили декан та настоятель парафії протоієрей Юрій Устимчук, інше місцеве духовенство.

На завершення Відправи владика виголосив проповідь, у якій наголосив на важливості шанування матерів: Божої Матері, Церкви, рідної матері, Батьківщини.

22 травня 2015 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо