Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини

Парафії Вознесіння Господнього відзначили храмові свята

21 травня 2015 р. Церква Вознесіння Господнього в Горохові. Світлина інформаційної служби єпархії

21 травня митрополит Луцький і Волинський, як і щороку, перебував у Свято-Вознесенському храмі Горохова, а єпископ Володимир-Волинський Матфей очолив Богослужіння в Любешові.

У горохівській Відправі брали участь декан протоієрей Андрій Сидор, інші місцеві священики, голова РДА Любов Матвєєва, голова райради Леонід Андрійчук, міський голова Віктор Годик.

У проповіді високопреосвященний зазначив: без вознесіння Спасителя справа нашого спасіння була б недовершеною. Тому нам належить не марнувати час, примножувати дари, щоб бути гідними спасіння.

З благословіння Патріарха Київського і всієї Руси-України владика Михаїл нагородив настоятеля парафії святителя Миколая, архієпископа Мир Лікійських Чудотворця в с. Колодежі протоієрея Івана Гіжицького орденом на честь цього святого з нагоди 60-річчя.

А ввечері о. Андрій побував на урочистостях на місцевому центральному майдані поблизу пам’ятника Тарасові Шевченку з нагоди 775-річчя міста.

У церкві Вознесіння Господнього, що в Любешові, з вікарієм єпархії служили декан та настоятель парафії протоієрей Юрій Устимчук, інше місцеве духовенство.

На завершення Відправи владика виголосив проповідь, у якій наголосив на важливості шанування матерів: Божої Матері, Церкви, рідної матері, Батьківщини.

22 травня 2015 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо