Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Митрополит Михаїл взяв участь у міжнародній акції «Ніч музеїв – 2015»

18 травня 2015 р. В Художньому музеї Луцька. Світлина з архіву Ярослави Савош

18 травня керуючий єпархією побував на відкритті культурно-мистецького проекту «Вірність землі і преданіям…», що проходив у рамках акції в Художньому музеї Луцька.

Владика разом із насельниками Жидичинського чоловічого монастиря Святителя Миколая Чудотворця відслужили молебень за Україну в храмі Іоана Богослова, що в луцькому замку. Окрім цього, високопреосвященний освятив дві ікони: Пресвятої Богородиці та святого Миколая Чудотворця, які написано на дошках, що були ящиками для боєприпасів у зоні бойових дій на Сході.

Як повідомляє сайт Volynnews.com, у слові архіпастир зазначив: завдяки музеям ми пам’ятаємо ті цінності, які надихали наших предків. Це говорить про те, який ми народ і що нас об’єднує з Європою. А це, перш за все, християнські цінності, Христова віра.

21 травня 2015 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо