Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини

Єпархія відзначила день народження митрополита

11 травня 2015 р. Божественна Літургія в соборі з нагоди дня народження митрополита. Світлина інформаційної служби єпархії

11 травня Божественну Літургію та подячний молебень у кафедральному соборі Святої Трійці з нагоди свого 49-річчя очолив владика Михаїл.

Із ним служили: єпископ Володимир-Волинський Матфей, канцлер єпархії протоієрей Микола Цап, декан собору протоієрей Микола Нецькар, декани й намісники монастирів єпархії та інше духовенство. У Богослужінні взяли участь намісниці монастирів нашого краю, викладачі й вихованці Волинської православної богословської академії (ВПБА) та Центру християнського виховання дітей і молоді, миряни. Співав архієрейський хор «Оранта».

Днем народження митрополита є 9 травня, та оскільки духовенство брало участь у поминанні померлих у Другій світовій війні, святкування традиційно перенесли.

Від священнослужителів та мирян архіпастиря привітав владика Матфей. Він, зокрема, відзначив, що за цей надзвичайно важкий рік високопреосвященний зробив усе, щоб надати гідну підтримку від Церкви українському війську. Вікарій наголосив, що митрополит Михаїл у підсумку може сміливо сказати: він зробив усе, що від нього залежало.

Іменинник же, подякувавши за теплі слова вітань, сказав, що всі похвали і заслуги, про які йому наголошують цього дня, не втілились би в життя без допомоги духовенства та вірних Київського Патріархату.

Пізніше привітати високопреосвященного прибув архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон. Керуючий сусідньою єпархією зокрема підкреслив, що високо цінує співпрацю між ними та іншим духовенством історичної Волині.

11 травня 2015 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо