Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Волинські архієреї взяли участь у столичному святкуванні

14 травня 2015 р. Божественна Літургія в київському Свято-Володимирському кафедральному соборі. Світлина з сайта Cerkva.info

Митрополит Луцький і Волинський Михаїл та єпископ Володимир-Волинський Матфей 14 травня, в день пам’яті священномученика Макарія, митрополита Київського, долучились до Божественної Літургії в київському Свято-Володимирському кафедральному соборі.

А 15 травня керуючий нашою єпархією взяв участь в урочистій Відправі з нагоди дня братів-страстотерпців Бориса і Гліба.

Богослужіння очолював Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет.

17 травня 2015 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо