Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Єпархіальний сайт перейшов на нове ім’я

Офіційний веб-ресурс Волинської єпархії відтепер працюватиме за адресою www.pravoslaviavolyni.org.ua.

Перейменування – вимушений захід. Редакція сайта вдалася до такого кроку після майже місячної боротьби з незрозумілою відсутністю постійного доступу до нього для переважно місцевих користувачів.

Технічні працівники відкидали ймовірні причини одну за другою. На жаль, не виключеним залишилося припущення, що це диверсія зацікавленої особи чи осіб. Така версія не дивує, беручи до уваги хакерські намагання повалити сайт у минулому. Тим більше тепер, коли його публікації свідчать про чітку позицію щодо російської агресії і місця в ній багатьох адептів Московського Патріархату в Україні. Зокрема, й доморощених, волинських.

Як завжди буває в таких випадках, Господь зло обертає на добро. Це випробування підбадьорило церковних медіа-працівників активніше використовувати інші засоби. Аби не позбавити священиків і мирян інформації Управління єпархії, було відкрито сторінку Facebook.com/pravoslaviavolyni. Тепер же, коли відновлено повноцінний доступ до сайта на новому домені, вона буде додатковим ресурсом і зручністю для користувачів цієї соцмережі.

15 травня 2015 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо