Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Новий храм при обласній лікарні

8 травня митрополит Луцький і Волинський Михаїл освятить щойно збудовану церкву на честь великомученика і цілителя Пантелеймона.

Настоятель парафії священик Назар Бабій повідомив інформаційній службі єпархії, що цей Божий дім фактично є прибудовою до терапевтичного корпусу обласної клінічної лікарні (Луцьк, просп. Грушевського, 21). До нього можна потрапити як звідти, так і з вулиці, центральним входом у поліклініку зі сторони пологового будинку. Тож він є храмом при медичному закладі й одночасно повноцінною парафіяльною церквою.

Цього ж дня православна громада відзначить 20-річчя каплиці обласної клінічної лікарні.

Чин освяти Свято-Пантелеймонівського храму розпочнуть правити об 11.00. Після цього – Божественна Літургія.

05 травня 2015 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо