Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

У Луцьку благословили лісників на Схід

28 квітня 2015 р. Священик Олександр Вронський з працівниками лісового та мисливського господарства перед поїздкою на Схід. Світлина прес-служби ВОУЛМГ

28 квітня настоятель парафії Преподобного Іова Почаївського священик Олександр Вронський благословив працівників лісового та мисливського господарства на поїздку в Маріуполь для зведення фортифікаційних споруд проекту «Стіна».

Як повідомляє сайт Lis.volyn.ua, душпастир у напутньому слові закликав відповідально поставитись до завдання, адже це може врятувати життя бійцям.

02 травня 2015 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо