Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

У ВПБА відбувся круглий стіл пам’яті Бориса і Гліба

27 квітня 2015 р. Круглий стіл у ВПБА. Світлина інформаційної служби єпархії

«Мученицький подвиг князів-страстотерпців у контексті сучасних подій в Україні» – це тема обговорення до 1000-річчя кончини святих мучеників.

Як повідомляє сайт Vpba.org, науковий захід 27 квітня проведено кафедрою богослів’я. У ході обговорень розглянуто житіє благочестивих князів, три вірогідні варіанти часу їх канонізації, проведено паралелі тогочасного подвигу братів із сьогоднішніми подіями в Україні. Під час дискусій промовці торкалися й важливості прославлення Бориса і Гліба – першого в Руській Церкві.

У заході взяли участь: проректор з навчальної роботи та завідувач кафедри священик Василь Лозовицький, викладачі та студенти.

29 квітня 2015 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо