Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Представники ВПБА взяли участь у конференції в Польщі

17 квітня 2015 р. Священик Андрій Хромяк на конференції в м. Бренна. Світлина з сайта Vpba.org

16–17 квітня викладач академії священик Андрій Хромяк та студент священик Роман Кобрій взяли участь у IV Міжнародній екуменічно-правничій конференції «Релігійна свобода сьогодні – в 50-ту річницю Декларації про релігійну свободу “Dignitatis humanae”».

Як повідомляє сайт Vpba.org, захід проходив у католицькій митрополичій курії м. Бренна. В ході конференції учасники дослідили питання правових підстав для викладання основ християнського віровчення в загальноосвітніх та вищих навчальних закладах, показали вплив церковних постанов на цивільно-правові процеси та визначили філософське й релігійне тло релігійної свободи.

Представники Волинської православної богословської академії виголосили спільну доповідь на тему «Роль християнської свободи у світлі вчення Православної Церкви в секуляризованому суспільстві». В ній, зокрема, зазначили, що свобода є безцінним дарунком людині від Бога. А людина вже вправі вирішувати, як ним розпоряджатися: чи піддатися гріху, чи наслідувати приклад Христа і, пізнавши істину, жити праведно – являючи таким чином через себе Христа сучасному суспільству.

28 квітня 2015 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо