Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини

Владика Михаїл освятив хрести для храму у Володимирі-Волинському

13 квітня 2015 р. Митрополит Луцький і Волинський Михаїл освячує накупольні хрести церкви Мучениць Віри, Надії, Любові та Софії у Володимирі. Світлина інформаційної служби єпархії

13 квітня митрополит Луцький і Волинський Михаїл освятив накупольні хрести церкви Мучениць Віри, Надії, Любові та Софії.

Відправу було звершено в рамках традиційного візиту на другий день Пасхи в це місто. Перед цим високопреосвященний очолив Божественну Літургію в соборі Різдва Христового й виголосив проповідь про торжествування Воскресіння Христового, зокрема на прикладі відвідин цвинтарів на Пасху. Ми йдемо на кладовище, бо віримо, що свого часу наші рідні воскреснуть із мертвих, як колись Ісус Христос.

Із керуючим єпархією служили: міський декан протоієрей Юрій Пилипець, настоятель парафії Віри, Надії, Любові та матері їх Софії протоієрей Євген Рябець, інше місцеве духовенство.

21 квітня 2015 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо