Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Волинський священик відправив у Волновасі молитву за Україну

11 квітня 2015 р. Протоієей Степан Гайгель у Волновасі. Світлина з архіву священика

Перебуваючи у благодійницькій поїздці на Сході з 8 по 11 квітня, настоятель луцької парафії Архістратига Михаїла протоієрей Степан Гайгель відправив молебень за Україну в м. Волноваха Донецької єпархії.

Душпастир служив у приміщенні дитячо-юнацької бібліотеки, яке тимчасово використовується як каплиця Всіх святих землі волинської. Це єдиний Божим дім Київського Патріархату у цьому районі Донеччини. На моління, крім військовослужбовців з Волині, прийшли місцеві жителі. Вони висловили глибокий сум щодо загибелі солдатів-волинян під Волновахою торік і запевнили, що мирні мешканці не були до цього причетні.

Як повідомляє сайт Vip.volyn.ua, у рамках поїздки душпастир за підтримки благодійного фонду «Волинь – 2014» передав місцевій доброчинній організації «Я – Волноваха» 10 тонн гуманітарної допомоги для цивільних та медичне устаткування для місцевої вузлової лікарні.

Панотець провів зустріч із єпископом Слов’янським Всеволодом, вікарієм Донецької єпархії, у рамках якої обговорювалось відкриття в цьому місті-побратимі Луцька першого повноцінного храму УПЦ КП.

21 квітня 2015 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо