Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

У Рожищі дітей навчали мистецтва писанок

5 квітня 2015 р. Майстер-клас з писанкарства у рожищанській недільній школі при храмі Різдва Пресвятої Богородиці. Світлина з архіву Ірини Зенц

Як повідомляє Ірина Зенц у матеріалі газети «Наш край», 5 квітня у недільній школі при храмі Різдва Пресвятої Богородиці райцентру відбувся майстер-клас Валентини Степанюк із писанкарства.

Майстриня розповідала дітям біблійні історії та легенди, пов’язані з цим рукоділлям, про символіку орнаментів. Вона виготовила унаочнення з найпоширенішими волинськими візерунками. Діти могли ознайомитись і з писанками місцевих майстрів.

На завершення декан, настоятель храму протоієрей Василь Шняк поблагословив вихованців та помазав їх освяченою оливою, побажавши міцного здоров’я та Божої любові.

07 квітня 2015 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо