Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Духовне виховання учнів: досвід і проблеми

2 квітня 2015 р. Виїзне засідання Громадської ради з питань співпраці з Церквами та релігійними організаціями при Міністерстві освіти і науки України. Світлина з сайта Vpba.org

Священики й миряни єпархії взяли участь у виїзному засіданні Громадської ради з питань співпраці з Церквами та релігійними організаціями при Міністерстві освіти і науки України.

2 квітня гості з Києва перебували в Луцьку, аби вивчити досвід волинян щодо запровадження курсів духовно-морального спрямування в загальоосвітніх закладах та обговорити проблеми, що гальмують цей процес. Протягом дня відбулися зустрічі з керівництвом області, робочою групою Волинської ради Церков, презентації методичних напрацювань, круглий стіл, екскурсії, а також вручення грамот призерам конкурсу «Учитель року».

В окремих заходах виїзного засідання взяли участь ректор Волинської православної богословської академії (ВПБА) протоієрей Володимир Вакін, викладачі цього вишу, голова інформаційно-видавничого центру єпархії протоієрей Віталій Собко.

Під час виступу в овальній залі облради о. Віталій, зокрема, підкреслив: головна перешкода на шляху викладання духовно-моральних предметів – що вони належать до необов’язкової, варіативної складової навчальних планів. Треба це виправити. Вкотре зазначено, що ситуація покращиться лише тоді, коли державні мужі й освітяни переконаються: виховання дітей на засадах християнської моралі, духовності вигідне державі, адже дозволить зекономити великі кошти, пов’язані з необхідністю усувати численні негативні явища в різних сферах життя суспільства.

На запрошення керівництва ВПБА члени Громадської ради відвідали духовну школу, ознайомилися з її матеріально-технічною базою та навчальним процесом.

03 квітня 2015 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо