Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Вікарій про роботу волонтерів: «Доземний уклін їм усім»

11 березня 2015 р. Єпископ Володимир-Волинський Матфей та протоієрей Микола Цап на сцені Палацу культури Луцька. Світлина інформаційної служби єпархії

На доброчинному концерті «З Україною в серці» з благословіння митрополита Луцького і Волинського Михаїла побували єпископ Володимир-Волинський Матфей та канцлер єпархії протоієрей Микола Цап. Його 11 березня в Палаці культури Луцька провів волонтерський центр «Серце патріота».

Владика щиро подякував усім волонтерам за жертовну працю в цей важкий час та запросив глядачів помолитися за них.

Центр «Серце патріота» (засновники Сергій Балицький, Петро Олешко та Уляна Степаненко) збирає кошти й закуповує на них усе необхідне нашій армії на Донбасі: їжу, одяг, ліки, побутові предмети, автомобілі тощо. Для збору пожертв центр організовує благодійні концерти у закладах освіти й культури.

12 березня 2015 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо