Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Прикордонники вирушили на пости з благословінням (додано відео)

24 лютого 2015 р. Освята прапора, особового складу і техніки Луцького прикордонного загону. Світлина інформаційної служби єпархії

24 лютого канцлер єпархії протоієрей Микола Цап освятив прапор, особовий склад і техніку Луцького прикордонного загону.

У молитві на його центральному плацу також взяли участь клірики парафії Великомученика Юрія Переможця, що на території цього військового формування. Прапор символічно передано старійшиною і наймолодшим: генералом Геннадієм Яворським та юнаком із Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою.

Після богослужіння о. Микола зауважив у слові до прикордонників: «Разом із вами звертаємося до Бога за благословінням на всі завдання, що доручені вам. Хай техніка допомагає у роботі, а освячення допоможе вашим душам зберігати духовні сили».

Освячена цього дня техніка призначена не лише для зони бойових дій, а й для західного кордону України.

Як підсумок душпастир побажав усім, хто залишається в тилу, великого терпіння, нездоланної любові, мужності, адже у кожного свій пост у цій війні. «Ми шануємо вас, молимося за вас і з нетерпінням чекаємо вашого повернення та миру Батьківщині», – підкреслив канцлер єпархії.

27 лютого 2015 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо