Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Священик про допомогу військовим: «За матеріальною підтримкою не можна забувати про духовну»

17 лютого 2015 р. Священики володимирського районного деканату із військовослужбовцями на Сході України. Світлина з архіву протоієрея Андрія Шевчука

Душпастирі Володимирського районного деканату 17–20 лютого знов побували на Сході. Доставили харчі, теплі речі та медикаменти для потреб АТО, зібрані парафіями з райцентру, Устилуга, сіл Зоря (Пузів), Білин, Верба.

Дорогою до протоієреїв Віталія Іваніва, Юрія Здебського та священика Бориса Наумчука приєднався ієрей Василь Максимович із Дніпропетровська (випускник Волинської духовної семінарії).

Душпастирі відвідали позиції 25-ї аеромобільної артилерійської бригади в Дніпропетровську, бійців Першого добровольчого мобільного шпиталю ім. М. Пирогова в Артемівську. Також побували в Артемівській військовій частині, де зустрілися з бійцями 128-ї Гірсько-піхотної бригади, котрі з важким боєм полишали Дебальцеве.

Як повідомив інформаційній службі єпархії помічник володимирського міського декана протоієрей Андрій Шевчук, «доброчинна діяльність ведеться регулярно, люди небайдужі. Сільські мешканці здебільшого допомагають харчами, а городяни – коштами. Сили вдається поєднувати. Дуже добре, що цього разу ми купили багато медикаментів».

Панотці передали військовим ще й іконки, освячені стрітенські свічки, окропили свяченою водою позиції, бліндажі, техніку, автомобілі швидкої допомоги та самих бійців.

До благої справи долучилися й учні школи села Верба, виготовивши 30 метрів маскувальної сітки. Її теж освятили і передали за призначенням.

«Матеріальну поміч стараються надати всі, але психологічна, моральна і духовна підтримка солдатам особливо необхідна, – наголошує о. Андрій. – Коли священики прибувають на Схід, вони бачать радість і надію. Усі військові, з якими спілкувалися, мали нагоду поговорити про щось важливе для душі. Отці сповідають і підбадьорюють, додають сил».

Це далеко не перша допомога українським військовим від волинських священиків. Про ефективну взаємодію Церкви та громади ви можете дізнатися у цьому матеріалі.

24 лютого 2015 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо