Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Священики єпархії прозвітувалися, обмінялись досвідом, проявили знання

2–20 лютого у Луцьку відбулися щорічні звітні збори духовенства всіх деканатів про діяльність в 2014 році.

Зібрання проходили в приміщенні Волинської православної богословської академії (ВПБА). Комісія на чолі з митрополитом Луцьким і Волинським Михаїлом цікавилася різними сторонами діяльності кожної парафії, а також планами. Особливо звертала увагу на роботу недільних шкіл, роль Церкви в допомозі армії.

Відбулося зацікавлене обговорення багатьох складних моментів, пов’язаних із відправою таїнства Шлюбу. Також священики всіх благочинь прослухали лекції викладачів ВПБА на одну з актуальних тем. До речі, матеріалами для підготовки до екзамену слугували праці, видані цим вишем останніми роками.

Як повідомив інформаційній службі єпархії канцлер протоієрей Микола Цап, такі заходи значно підвищують рівень, чи так звану кваліфікацію священнослужителів, вказають на певні недоліки, які потрібно усувати.

За минулий рік штат єпархії збільшився на 10 священнослужителів, утворено дві нові парафії, освячено вісім новозбудованих храмів, розпочато спорудження ще шести.

Станом на 31 грудня 2014 року Волинська єпархія Української Православної Церкви Київського Патріархату нараховувала: 328 парафій, об’єднаних у 22 деканати, 315 священнослужителів, шість монастирів, два братства.

24 лютого 2015 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо