Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Громада й Церква в Люблинці – пліч-о-пліч: священик про роботу для кожного

11 лютого 2015 р. Освята автомобіля перед відправкою у зону АТО. Світлина з архіву священика Матвія Олійника

Днями на Ковельщині про особливо важливу місію тих, хто в тилу, розповів о. Матвій Олійник, коли освячував автомобілі для воїнів-односельців.

Цього тижня в зону АТО з селища Люблинець відправляються Ігор Мазурок, Сергій Корнелюк, Олександр Овадюк та Петро Видрич. Два авто для них придбано спільними зусиллями громади і деяких благодійників, які залишили свої імена в таємниці.

Автомобілі з благословіння митрополита Луцького і Волинського Михаїла освятили настоятелі парафій Великомученика Пантелеймона Цілителя священик Матвій Олійник та Архістратига Михаїла в с. Воля Ковельська протоієрей Володимир Удуд.

«Будучи в тилу, наш обов’язок – усіляка допомога героям на Сході, тому я вдячний усім, хто долучився до цієї справи. Нехай Господь, бачачи ваше жертовне серце і добру волю, надихає й далі трудитися на благо української держави та розбудовувати Помісну Церкву в Україні», – зауважив у слові о. Матвій.

Один автомобіль – фольксваген – переобладнано для перевезення поранених, другий – позашляховик форд. Завдяки згуртованості небайдужих людей транспорт швидко пройшов належний ремонт і техогляд.

Люблинецький душпастир також звернув увагу на потребу єднання народу: «У час, коли ворог прагне поневолити і загарбати наші землі, українські боголюбиві воїни сьогодні „душу й тіло“ покладають за наше майбутнє, за нашу свободу і мир. Вони нас усіх навчають, як потрібно по-справжньому любити свою Україну, як відстоювати справедливість».

Найактивніших жертводавців та майстрів нагородили архієрейськими грамотами.

11 лютого 2015 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо