Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Єпархіальний відділ благодійності та соціального служіння закликав підтримати акцію фонду «Стопрак»

Світлина з сайта stopcancer.com.ua

15 лютого, на Стрітення Господнє, відзначають Всесвітній день онкохворої дитини. З цієї нагоди луцька доброчинна організація просить допомогти маленьким важкохворим волинянам, перерахувавши одноденний заробіток.

Очільниця фонду Марія Адамчук зазначає: «Я б хотіла, щоби хоч один день у році ми всі замислились і допомогли тим, хто живе поряд з нами. Рак – це не лише страшний діагноз для дитини, а й колосальне випробування для її родини, яке переживають не всі. Але ми маємо пам’ятати, що рак – це не вирок. Тож разом допоможімо малюкам зустріти весну!»

Цей благодійний фонд працює вже чотири роки та закуповує ліки й обладнання для онкогематологічного центру Волинської обласної дитячої клінічної лікарні.

Переказати кошти можна за такими реквізитами: отримувач – Благодійний фонд «СТОПРАК», ЄДРПОУ – 37537784, р/р 2600802349723 у Волинському відділенні Центральної філії ПАТ Кредобанк, МФО – 325365 або БФ «СТОПРАК», поточний рахунок 26006055501466, МФО – 303440, КБ ПАТ «Приватбанк».

07 лютого 2015 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо