Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини

Митрополит Михаїл очолив храмове свято в Боголюбах Луцького районного деканату

14 січня 2015 р. Церква Святителя Василія Великого в с. Боголюби Луцького районного деканату. Світлини інформаційної служби єпархії

В день пам’яті святителя Василія Великого, він відправив Божественну Літургію в місцевому храмі.

У проповіді високопреосвященний зупинився на постаті цього угодника Божого, його вклад у розвиток богословської науки. Також архіпастир торкнувся теми різних календарів, а відповідно й «святкування Нових років». Зазначив, що різниці, коли відзначати Новий рік, немає, але це час постановки планів, які людина буде втілювати з допомогою Божою.

Архієрей нагородив медаллю Великомученика Юрія Переможця сільського голову Марію Якубовську та вручив декілька благословенних грамот активним парафіянам.

Із владикою служили: декан протоієрей Володимир Присяжнюк, настоятель парафії протоієрей Олександр Сенів та інше духовенство. На завершення Відправи, як зазвичай, вихованці місцевої недільної школи колядували, щедрували та посівали.

16 січня 2015 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо