Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Єпархіальна телепередача: ставлення православних до мистецтва

9 січня 2014 р. 27-й випуск передачі «Що каже священик». Кадр із відео телестудії єпархії «Собор»

Учора у прямому ефірі державного каналу «Нова Волинь» вийшла чергова програма «Що каже священик» на тему «Церква і мистецтво».

Про це говорили інспектор з питань місійної діяльності духовної консисторії протоієрей Юрій Близнюк, а також миряни – літредактор інформаційно-видавничого центру єпархії, член Спілки християнських письменників України Віктор Гребенюк і ведуча Світлана Павлова.

Ішлося насамперед про колядки та вертепи, адже то був третій день Різдва. Гості студії розповіли про походження цих видів мистецтва, про язичницькі та християнські елементи в них. Говорили також про те, яких критеріїв треба дотримуватись акторам, письменникам, режисерам, іншим митцям, творячи на духовну тематику. Як позитивний приклад продемонстрували уривок інсценізації новели «Крижем» В. Гребенюка зі збірки «Тетрамерон» у виконанні луцького молодіжного театру-студії «Гармидер» (режисер Руслана Порицька).

На завершення передачі в студії колядували митрополит Луцький і Волинський Михаїл та священнослужителі кафедрального собору Святої Трійці.

«Що каже священик» – це спільний проект «Нової Волині» та єпархіальної телестудії «Собор» (головний редактор Андрій Гнатюк).

10 січня 2015 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо