Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини

Тож цінуймо кожного

27 грудня 2014 р. Чин похорону п’яти бійців роти міліції спеціального призначення «Світязь» в луцькому кафедральному соборі Святої Трійці. Світлина інформаційної служби єпархії

У кафедральному соборі Святої Трійці відправили чин похорону п’яти бійців роти міліції спеціального призначення «Світязь», які загинули в зоні АТО: Сергія Помінкевича, Максима Ляшука, Олександра Сацюка, Віктора Шолуху, Олександра Сивого. Богослужіння відправив митрополит Луцький і Волинський Михаїл у співслужінні з луцьким районним деканом протоієреєм Володимиром Присяжнюком, духовенством собору та інших парафій.

У слові перед трунами загиблих владика наголосив, що вони є героями хоча б тому, що не ховалися за спинами рідних, а пішли захищати Батьківщину.

«Цінувати людей треба за життя. Як важливо сказати людині добре, підбадьорливе слово сьогодні, бо завтрашній день може покликати її до інших випробувань і вже не побачимо її живою», – таку настанову дав високопреосвященний.

Після Відправи відбулося громадське прощання з героями на Театральному майдані. Провести їх в останню путь прийшли: голова ОДА Володимир Гунчик, голова облради Валентин Вітер, міський голова Микола Романюк, бойові побратими, рідні та близькі, чимало інших небайдужих.

Загиблі з різних куточків Волині, тож поховали кожного на своїй батьківщині. Загинули вони під час виходу з Іловайська 29 серпня, проте досі вважалися безвісти зниклими.

28 грудня 2014 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо