Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Кожен по лепті

Гуманітарна допомога військовим у зону АТО

Села Турійського деканату, де настоятелем парафій є протоієрей Володимир Пиріг, докладають свою частку в перемогу над загарбником.

Ще на початку листопада громада Покрови Пресвятої Богородиці (села Миляновичі, Годовичі, Туровичі та ін.) зібрала й через луківського волонтера Василя Трояна передала Добровільному українському корпусові 400 кілограмів продуктів.

Потім у сільського голови Олени Матвіїв та о. Володимира виникла думка про «сухий борщ». Відгукнулися фермери-одноосібники, інші парафіяни: пожертвували і складники, і свій час та старання. Підприємство «Укрдеревбуд», яке очолює Олег Євтушок, надало промислову сушильну камеру. Із п’яти мішків по 40 кілограмів вийшло півтора мішка борщового набору (працювали у школі с. Миляновичі). Окремо треба згадати про сім’ю Мартиновичів, у яких син в АТО і які прийшли допомогти іншим солдатам.

У Покровській парафії села Торговище також не стоять осторонь. Кілька жінок вже зв’язали більше 20 пар теплих шкарпеток для наших армійців. Уродженець Торговищ Віктор Івановський, який очолює Ковельську друкарню, за кошти цього підприємства виготував 1000 молитовників для військовиків. Кишенькова брошура містить десять молитов «про перемогу воїнів християнських» тощо. Хто бажає безкоштовно отримати її, звертайтесь до священиків Турійського благочиння та в Ковельський центр допомоги 51-й ОМБр (приміщення старого військкомату).

27 грудня 2014 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо