Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Долучаються й аматори

Єпископ Володимир-Волинський Матфей

Учора єпископ Володимир-Волинський Матфей та ківерецький декан протоієрей Іван Семенюк взяли участь у благодійному концерті районного будинку культури ім. М. Ковальова, що відбувся в Палаці культури Луцька.

Перед початком мистецького заходу о. Іван зосередив увагу глядачів на важливості слова, покладеного на музику, яке з Божого благословіння здатне кликати на творення добрих справ. Він розповів про акцію «Все для перемоги!», в якій беруть участь митці-любителі Ківерцівського РБК, долучаючись до збору коштів для учасників АТО. Аматори побували у багатьох райцентрах Волині та успішними виступами внесли вагомий вклад у підтримку наших воїнів.

Після завершення концерту до всіх присутніх звернувся вікарій єпархії. Художніми засобами артисти зуміли достукатись до серця і розуму глядачів, змусили стати якісно іншими. Таке перетворення із Божої ласки здатне змінити наше суспільство і спонукати його до розбудови незалежності та міцності України.

25 грудня 2014 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо