Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини

Виготовляють із молитвою

5 грудня 2014 р. Студенти ВПБА виготовляють маскувальну сітку для АТО. Кадр із відео єпархіальної телестудії «Собор»

Студенти Волинської православної богословської академії (ВПБА) вкотре відгукнулися на заклики волонтерів та долучились до виготовлення маскувальної сітки, цього разу білої, на зиму.

Як повідомляє сайт Vpba.org, академісти поєднують роботу з молитвою, зокрема повторюють колядки, та сподіваються, що їхня праця допоможе рятувати життя українських військових у зоні АТО.

11 грудня 2014 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо