Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

До небесної Заступниці (додано відео)

30 листопада 2014 р. Ікона «Луцька Покрова» в кафедральному соборі Святої Трійці. Світлина інформаційної служби єпархії

Священнослужителі та миряни у деканатах єпархії долучилися до загальноукраїнської молитви за нашу Вітчизну, за зупинення нашестя чужинців із читанням акафіста Покрови Божої Матері. 30 листопада, в неділю, о 14 годині за почином Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета такі богослужіння відбулися на площах, у храмах усієї країни.

Зокрема, в кафедральному соборі Святої Трійці обласного центру відправу очолив митрополит Луцький і Волинський Михаїл. Перед іконою «Луцька Покрова» молилися також єпископ Володимир-Волинський Матфей, декан собору протоієрей Микола Нецькар, інше духовенство, численні вірні.

У проповіді владика Михаїл зазначив: наша спільна молитва сьогодні знаменує нашу єдність народну, нашу єдність у Бозі. Ми знаходимо втішення в Пресвятій Діві, Яка може випросити у Всевишнього миру, злагоди, порозуміння. «Нехай Господь дарує нам довгих і щасливих літ на нашій Україні, нехай любов переможе всяке зло!» – побажав митрополит.

04 грудня 2014 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо