Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

ЩЕ ОДИН УСПІХ «ОРАНТИ»

15 травня 2007 р.

Архієрейський хор «Оранта». Світлина Сергія ДубинкиАрхієрейський хор «Оранта» луцького Свято-Троїцького собору довго представляти не треба. Тільки-но оголошується цей колектив – і зал сповнюється гучними оваціями. Адже це добре знаний колектив і світським шанувальникам духовної музики, і пересічним вірним. Сам лише список перемог на численних мистецьких змаганнях засвідчує: «Оранта» – це творчість найвищої проби. Колектив має у доробку і два компакт-диски як деякий підсумок співочого шляху, бо ж у його репертуарі – понад триста творів української й зарубіжної сакральної музики та народних пісень.

Щойно хористи прибули з Білостока (це на Підляшші, у Польщі), де 6–13 травня знову взяли участь у Міжнародному фестивалі православної церковної музики і знову показали високий клас: здобули друге місце у номінації «професійні хори». До програми виступу входили: «Слава, Єдинородний Сине» невідомого автора ХVI ст., «Достойно єсть» Миколи Леонтовича, «К Тебі, Владико» Ромуальда Твардовського, «Нині отпущаєши» Кароля Шимоновського та «Святий Боже» Віктора Тиможинського. З цим останнім твором луцького композитора «Оранта» виступила на гала-концерті у Варшаві.

Що сказати – ще раз добре потрудилися на славу Божу!

15 травня 2007 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо