Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Молодь треба організовувати

Протоієрей Юрій Близнюк

Інспектор з питань місійної діяльності єпархії протоієрей Юрій Близнюк взяв участь у форумі керівників єпархіальних відділів у справах молоді, що проходив у Київській православній богословській академії.

Захід проходив із благословіння Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета й організований синодальним управлінням у справах молоді.

Представниками єпархіальних управлінь підбито підсумки роботи за 2014 рік та обговорено напрями діяльності на наступний. Зокрема, вирішили зайнятись організацією молодіжних осередків безпосередньо на парафіях.

17 листопада 2014 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо