Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Розповів про митрополита

6 листопада 2014 р. Священик Ярослав Черенюк. Світлина з сайта art-lutsk.at.ua

Проректор з науково-дослідницької роботи Волинської православної богословської академії та настоятель парафії Воскресіння Христового в Луцьку священик Ярослав Черенюк взяв участь в культурній акції, присвяченій відкриттю Художнього музею в Луцьку цього дня 1973 року.

Тема заходу – «Анатолій Дублянський. Порятунок мистецьких скарбів магнатів Радзивилів із Олицького палацу». Вітаючи присутніх із річницею, отець розповів про митрополита Анатолія Дублянського як про видатного діяча Православної Церкви.

До речі, о. Ярослав – син Миколи Черенюка, художника, який був директором цього музею та виставку робіт якого, приурочену до 69-ї річниці від дня народження, відкрили наступного дня.

09 листопада 2014 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо