Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини

Для Бога і себе

2 листопада 2014 р. Храм Волинської ікони Божої Матері в с. Богушівка Луцького районного деканату. Світлина інформаційної служби єпархії

Митрополит Луцький і Волинський Михаїл освятив новий храм Волинської ікони Божої Матері в с. Богушівка Луцького районного деканату та очолив у ньому Божественну Літургію. Також владика освятив іконостас цієї церкви.

Досі Божого дому в невеликому селі, що належить до Боголюбської сільради, не було. Православна громада утворилася п’ять років тому, взявшись за зведення святині.

У проповіді архіпастир наголосив на важливості будування храмів Божих і цього зокрема, закликавши віруючих якомога частіше відвідувати його, щоб славити Творця.

За святковою Відправою з високопреосвященним служили: декан протоієрей Володимир Присяжнюк, настоятель парафії священик Роман Медвєдєв та інше духовенство. Найактивніші парафіяни одержали митрополичі благословенні грамоти.

04 листопада 2014 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо