Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Співпраця з перших днів

Священик Ярослав Черенюк. Світлина з сайта Vpba.org

Проректор із науково-дослідницької роботи Волинської православної богословської академії (ВПБА) священик Ярослав Черенюк взяв участь у міжнародній конференції «Сім’я і політика в 20-ту річницю Міжнародного року сім’ї (1994–2014)» у Люблінському католицькому університеті Йоана-Павла ІІ.

Науковець був учасником заходу згідно з угодою про співробітництво цих вузів, підписаною декілька днів тому. Як повідомляє сайт Vpba.org, о. Ярослав виголосив доповідь на тему «Православне вчення про сім’ю та сучасні виклики секуляризованого суспільства». Він виклав учення нашої Церкви в цій сфері, наголосив на відступах сучасного світу від Божественних заповідей, зокрема щодо гріха содомії (гомосексуалізму) та одностатевих «шлюбів».

31 жовтня 2014 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо