Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Художнім словом – про духовне

29 жовтня 2014 р. Зустріч студентів Волинської православної богословської академії із членами волинського осередку Спілки християнських письменників України. Світлини інформаційної служби єпархії

Учора відбулася зустріч студентів Волинської православної богословської академії із членами волинського осередку Спілки християнських письменників України (СХПУ). Поети й прозаїки – віряни різних конфесій – читали свої твори на духовну тематику.

«Спілка – це поєднання людей для спільної діяльності. Якщо митців не гуртує щось принципово єдине, то така „спілка“ не виправдовує своєї назви. Наша ж організація є справжньою спілкою митців слова, бо ми голосимо засобами красного письменства те, у що спільно віруємо, хоч і належимо до різних Церков, – Єдиного Бога і Його Євангеліє. І цією спільною працею засвідчуємо християнську любов». Так сказав на завершення літредактор інформаційно-видавничого центру нашої єпархії Віктор Гребенюк, цьогорічний лауреат обласної премії ім. А. Кримського, на яку його висунула СХПУ.

Проректор з навчальної роботи священик Василь Лозовицький подякував християнським літераторам за їхній труд і висловив надію, що це лише перша зустріч із ними у стінах духовного вишу.

30 жовтня 2014 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо