Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

І малеча долучилась

12 жовтня 2014 р. Біля чоловічого монастиря Святителя Миколая Чудотворця в с. Жидичин. Світлина з сайта Volynpost.com

Ченці чоловічого монастиря Святителя Миколая Чудотворця в с. Жидичин, що на Ківереччині, та члени Козацького стрілецького братства провели акцію підтримки українських воїнів.

Як повідомляє сайт Volynpost.com, на заході було чимало жителів із дітьми. Вони малювали та писали листи підтримки нашим солдатам у зону АТО.

Декан монастирів єпархії, намісник обителі ігумен Константин (Марченко) очолив заупокійну літію по загиблих на цій війні.

16 жовтня 2014 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо