Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини

Вже є душа

11 жовтня 2014 р. Храм Святого Духа в с. Колодниця Ковельського районного деканату. Світлина інформаційної служби єпархії

Митрополит Луцький і Волинський Михаїл освятив новий храм Святого Духа в с. Колодниця Ковельського районного деканату та очолив у ньому Літургію.

Історія цього Божого дому розпочинається 20 вересня 2010 року, коли, незважаючи на сильний дощ, закладено наріжний камінь. Доти громада збиралась у невеличкій кімнаті в місцевій школі. 2012 року було освячено накупольні хрести.

У проповіді архіпастир порівняв наявність храму в населеному пункті з душею в тілі. Також високопреосвященний розповів про суть щастя та як його досягти. «Щасливою людина може бути тільки в Бозі», – зробив висновок митрополит.

Після цього вручено благословенні грамоти найбільшим жертводавцям, активним парафіянам.

Із владикою служили: районний декан протоієрей Іван Бонис, ковельський міський – протоієрей Анатолій Александрук, локачинський – протоієрей Ігор Дружинець, старовижівський – протоієрей Іван Зеленко, настоятель громади протоієрей Василь Фурман, інше духовенство.

14 жовтня 2014 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо