Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

За Вкраїну просили і там (додано відео)

На Святій Землі. Світлина інформаційної служби єпархії

Монастир Євангеліста Марка, храм Йоана Предтечі, усипальниця єрусалимських патріархів. Ці та інші священні для християн місця Ізраїлю вперше відвідали прочани під час чергового богомілля на Святу Землю, організованого паломницьким центром «Україна» (керівник Лариса Савчук).

Прощу 22–29 вересня очолював митрополит Луцький і Волинський Михаїл. Головною її особливістю стали посилені молитви за мир і кращу долю для Вітчизни. Тож у місцях, де це було можливо, відправлялись молебні за спокій у нашій країні, за здоров’я українських воїнів, у місцях поминання померлих – заупокійні літії за тих, хто віддав своє життя  за Батьківщину.

Монастир Євангеліста Марка зведено, за переданням, там, де стояв дім Марії, його матері. Ймовірно, тут переховувався апостол Петро після втечі з темниці. А найголовніше – храм вважається одним із гаданих місць Тайної Вечері. Особливістю святині є те, що Богослужіння тут відправляють арамейською мовою, якою проповідував Ісус Христос.

У храмі Йоана Предтечі знаходиться ікона з частинкою мощей Хрестителя. А в церкві Сорока севастійських мучеників під дзвіницею базиліки Гробу Господнього міститься усипальниця єрусалимських Патріархів XIX століття. Поруч – храм Якова, брата Господнього, із чудотворною іконою Богоматері.

Ель-Мухрака на горі Кармель поблизу м. Хайфи – місце, де Господь прийняв жертву пророка Іллі небесним вогнем і пророк переміг цим у суперечці з язичницькими жерцями.

08 жовтня 2014 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо