Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

День туризму – по-християнськи

27 вересня 2014 р. Протоієрей Володимир Пиріг з дітьми з Турійського деканату в Музеї волинської ікони. Світлина з архіву священика

27 вересня – День туризму. Православні ж мають бути не лише туристами, а й прочанами. Тож того дня настоятель храму Покрови Пресвятої Богородиці села Миляновичі Турійського деканату протоієрей Володимир Пиріг із дітьми сіл Миляновичі, Торговище, Перевісся, Годовичі, приїхавши до обласного центру, в першу чергу відвідали Музей волинської ікони. «Подивитись є на що, – каже душпастир. – Проходячи залами з образами та іншими реліквіями, відчуваєш усю піднесеність і таємничість церковного мистецтва. З усіх сторін дивляться на тебе святі: хто лагідно, хто смиренно, а хто – через ретельно дібрані кольори – строго». До слова, у День туризму екскурсії в цьому музеї безкоштовні.

Далі мандрівники відвідали Музей військової техніки та футбольний матч на стадіоні «Авангард» (керівництво команди «Волинь» уже не вперше влаштувало підопічним отця Володимира безкоштовний вхід).

05 жовтня 2014 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо