Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Жертви того терору

23 вересня 2014 р. На Федорівському кладовищі Володимира-Волинського. Світлини з архіву протоієрея Миколи Гінайла

Помічник володимирського районного декана протоієрей Микола Гінайло взяв участь у перепохованні на Федорівському кладовищі Володимира-Волинського останків жертв масових розстрілів, що виявлені та ексгумовані на території валів городища. На тому місці були катівні НКВС та гестапо, які й замордували близько 2600 українців і поляків у 1939–1941 роках.

Духовенство Володимирщини разом із представниками інших конфесій відслужило заупокійну літію.

03 жовтня 2014 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо