Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

За прикладом Предтечі

На Воздвиження хреста Господнього у луцькому кафедральному соборі Святої Трійці відправили подячний молебень з нагоди 75-річчя газети «Волинь нова». Богослужіння очолив голова інформаційно-видавничого центру єпархії протоієрей Віталій Собко.

Дякували Богові за багаторічну плідну працю редакції та просили благословіння на майбутнє головний редактор Олександр Згоранець, журналісти, інші її працівники, чимало парафіян.

У слові до учасників молитви о. Віталій зосередив увагу на важливості місії «Волині нової» як провідного часопису краю. Священик підкреслив: бути добросовісним журналістом – нелегкий хрест. Адже треба йти шляхом святого Йоана Хрестителя, який, зокрема, не побоявся викрити у гріху царя Ірода. Ця праця буває небезпечною, але сучасному суспільству вкрай необхідна для самоочищення та вдосконалення.

На завершення представник духовної консисторії подарував редакції газети настінний хрест і окропив її працівників освяченою водою.

29 вересня 2014 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо