Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Благословили на навчання

4 вересня 2014 р. День знань в СНУ імені Лесі Українки. Світлина інформаційної служби єпархії

Священнослужителі єпархії з нагоди Дня знань відправили богослужіння  та взяли участь в урочистих заходах навчальних закладів.

Так, митрополит Луцький і Волинський Михаїл відслужив молебні на початок навчання 30 серпня – у Волинському інституті економіки та менеджменту, 2 вересня – у Луцькому національному технічному університеті та 4 вересня – у Східноєвропейському національному університеті ім. Лесі Українки. Із владикою правили капелани відповідних вишів і представники місцевого духовенства, зокрема з кафедрального собору Святої Трійці.

Архієрей виголошував настановчі слова, заохочуючи вчитися й виправдовувати надії батьків. Закликав на всіх Боже благословення та бажав, щоб цей навчальний рік не лише пройшов успішно, а й утвердився мир в Україні.

Також за дорученням високопреосвященного віце-канцлер та старший капелан єпархії протоієрей Олександр Безкоровайний 1 вересня взяв участь в урочистому початку навчання в Академії рекреаційних ресурсів та права.

Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо