Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

«Упокій, Господи...»

18 серпня 2014 р., собор Різдва Христового у Володимирі-Волинському. Похорон воїна Олександра Давидюка, який загину в зоні АТО на Сході України. Світлина з архіву протоієрея Ігоря Бігуна

18 серпня у соборі Різдва Христового, що у Володимирі-Волинському відправили чин похорону Олександра Давидюка – 29-річного воїна 51-ї окремої механізованої бригади, який загинув під час АТО на Сході України. Богослужіння очолив міський декан протоієрей Юрій Пилипець.

24 серпня у Маневичах провели в останню дорогу бійця добровольчого батальйону «Азов». Круглому сироті Андрію Сніткові було лише 18. У бою за Іловайськ він накрив своїм тілом гранату, щоб урятувати побратимів. Тож на відспівування в храмі Святої Трійці зібралося багато людей, які під проводом декана протоієрея Андрія Закидальського молилися за упокоєння його душі.

За героя з «Азову» піднесли молитву й у Луцьку. Напередодні, 23 серпня, заупокійну літію над труною загиблого відправив голова інформаційно-видавничого центру єпархії протоієрей Віталій Собко.

26 серпня 2014 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо