Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Заради нашої безпеки

Чим переймаються і що роблять духовенство й миряни Волині під час АТО на Сході України? Про це розповідав голова інформаційно-видавничого центру єпархії протоієрей Віталій Собко у кількох медіа-проектах.

Представник духовної консисторії взяв участь: 8 серпня у програмі «Громадський вектор» на обласному держтелебаченні, 12 серпня – у передачі «Постскриптум» Тараса Літковця на радіо «Луцьк», 14 серпня – в інтерактивному прес-клубі облради на тему «Коли Вітчизна в небезпеці, війську має допомагати кожний?», що відбувся в редакції газети «Волинь нова».

Усюди священик наголошував: жахливої трагедії, що розгортається в Донецькій та Луганській областях, не сталося б, якби в нашій країні була єдина Помісна Українська Православна Церква. Тож сьогодні ще гостріше постає необхідність єднання православних українців. Це питання національної безпеки.

Разом із тим о. Віталій засудив бездіяльність УПЦ (МП) щодо діалогу з Київським Патріархатом і закликав невідкладно зробити все можливе, щоб запобігти деструктивній діяльності на Волині тих священиків, які є прихильниками «Русского міра».

21 серпня 2014 р.
Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо