Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини

Каміння волає?

8 жовтня 2009 р. Храм Собору Пресвятої Богородці в с. Забороль Луцького районного деканату. Світлина Юлії Спіріної

У храмі с. Забороль Луцького районного деканату мироточать ікони. Про це повідомив настоятель місцевої парафії Собору Пресвятої Богородиці протоієрей Віталій Антонюк, звернувшись до митрополита Луцького і Волинського Михаїла.

Вже кілька тижнів душпастир спостерігає, як утворюються маслянисті крапельки на зображеннях святителів Миколая Чудотворця та Феодосія Чернігівського, апостола і євангеліста Луки та невідомого святого на колонах церкви. А днями о. Віталій таке ж явище побачив на стінописі Покрови Пресвятої Богородиці, на давній іконі Діви Марії з Дитятком та копії цього образа, а також на вівтарному розписі Господа Вседержителя.

У зв’язку з цим настоятель збільшив кількість богослужінь, почав вечорами відправляти молебні й акафісти.

Владика благословив священику продовжити молитовне служіння і далі спостерігати за ймовірним мироточенням та, якщо можливо, передати рідину в лабораторію на хімічний аналіз для підтвердження або спростування дива.

12 серпня 2014 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо