Система Orphus

Сайт нашої Церкви

Сайти нашої єпархії

Наші банери

  • Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату
    Волинська Єпархія Української Православної Церкви Київського 
Патріархату

Лічильники

img Новини Архів новин

Що є основою

3 серпня 2014 р. Духовно-патріотичний концерт «Моліться, люди, ви до Бога» у селищі Луків Турійського деканату. Світлина з архіву священика Володимира Новіцького

У селищі Луків Турійського деканату вперше відбувся духовно-патріотичний концерт «Моліться, люди, ви до Бога» за участю п’яти церковних хорів благочиння. Його провели, щоби зміцнити віру й підбадьорити мирян у важкий для України час.

Організатор заходу – настоятель місцевої парафії Успіння праведної Анни, матерi Пресвятої Богородицi, священик Володимир Новіцький. Він розповів інформаційній службі єпархії, що співці виконували духовні твори та стрілецькі пісні. Уперше виступила недільна школа Лукова, створена лише місяць тому. Діти виконали пісню до Богородиці, віршиками просили допомоги й заступництва у небесної Покровительки.

Декан протоієрей Микола Даньків – ведучий концерту – у слові до глядачів зазначив: єднання і спільна молитва є основою для збереження цілісності нашої держави.

Захід закінчився співом духовного гімну «Боже Великий, Єдиний» у виконанні народного аматорського хору «Калинонька» та подячним словом луківського душпастиря.

05 серпня 2014 р. Версія для друку
Аудіо

Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).

Скопіювати файл

Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року. Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).

Скопіювати файл

25 жовтня 2015 р. Слово протоієрея Миколи Нецькара, декана кафедрального собору Святої Трійці, на врученні церковних нагород волонтерам, які допомагають військовослужбовцям у зоні АТО. Аудіо інформаційної служби єпархії.

Скопіювати файл

Усі аудіо